Jesteś tutaj: Aktualności Poważny wypadek Kamila i jego rodziny

Poważny wypadek Kamila i jego rodziny

29 grudnia, z seansu filmowego spokojnie wracasz z rodziną do domu, zastanawiasz się co chciałbyś zjeść na kolację. Myślisz o jutrzejszym Sylwestrze, który planowałeś od jakiegoś czasu. Zatrzymujesz się na czerwonym świetle - tak niewiele dzieli cię od celu. Ale do domu nie docierasz. Z myśli wyrywa Cię olbrzymi huk i trzask, nie masz pojęcia co się wydarzyło. Zanim odzyskasz świadomość orientujesz się, że Ty i Twoja rodzina ulegliście wypadkowi samochodowemu. Już nie interesuje Cię dzisiejsze menu a to, czy wszyscy przeżyli.
❗️ Dąbrowa Górnicza, godzina 22:00 dzień przez Sylwestrem – to właśnie wtedy doszło do poważnego wypadku na skrzyżowaniu ul. Katowickiej z dojazdem do ul. Oddziału AK Ordona. Trzy osoby poruszające się Toyotą Yaris doznało poważnych obrażeń. Pani Anna – poszkodowana w wypadku to funkcjonariuszka Policji. W jednej chwili całe dotychczasowe życie rozsypało się na kawałki, każdy z rodziny trafił do innego szpitala. 14-letni Kamil przez prawie dwa tygodnie nie widział rodziców, a oni nie mogli zobaczyć jego. To największy cios dla rodzica nie móc być przy swoim dziecku w takich chwilach, nie móc przytulić i porozmawiać. Niewyobrażalny ból. Na pomoc ruszają dziadkowie, bez nich chłopak zostałby w szpitalu zupełnie sam...
Kamil oraz jego rodzina w walce o zdrowie i sprawność zostaną pod opieką naszej fundacji. Najpierw czeka ich leczenie złamań kończyn, żeber oraz miednicy, ratowanie pękniętej nerki, urazu kręgosłupa, a następnie rehabilitacja i powrót do pełnej sprawności. Ten ciężki czas liczony jest w miesiącach, a nawet latach. ????
????????????
W kolejnych dniach przedstawimy bliżej Kamila – naszego nowego podopiecznego oraz uruchomimy zbiórkę dla rodziny.
????????????