Jesteś tutaj: Aktualności 1-2 czerwca 2019 Piknik Rodzinny - Salut Rycerzom

1-2 czerwca 2019 Piknik Rodzinny - Salut Rycerzom

1-2 czerwca 2019 roku Piknik Rodzinny - Salut Rycerzom

W dniu 1-2 czerwca 2019 roku odbył się Piknik Rodzinny - Salut Rycerzom. Było moc atrakcji dla dzieci i dorosłych. W trakcie pikniku dzieci mogły uczestniczyć w zabawach i konkursach z fajnymi nagrodami, które poprowadziła Bernadeta Kowalska i Przyjaciele. Było malowanie buziek, plecenie warkoczyków, bańki mydlane i wiele innych atrakcji. A dzieciaki dostały super upminki i mogły poszaleć na dmuchanych zjeżdżalniach oraz potańczyć pod sceną. Można było również obserwować zwyczaje panujące w wiosce średniowiecznej i postrzelać z łuku. Rycerze pokazali nam wystrzały z broni średniowiecznej, walki na miecze i inne atrakcje. Bractwo Kurkowe przekazało trochę historii, a kawalerzyści objeżdżali teren na swoich pięknych koniach. W miedzyczasie można było zjeść coś dobrego w Strefie Foodtucków. Imprezie przyświecał szczytny cel, dbanie o zdrowie. Dlatego w trakcie pikniku można było skorzystać z porad specjalistów, zmierzyć cukier i ciśnienie, jak również poddać się badaniom w Mammobusie. Nad imprezą czuwały służby mundurowe. Straż Pożarna pokazywała nam swój sprzęt i robiła niesamowite pokazy z wodą oblewając biegające dzieci. Policja natomiast instruowała jak się bronić przed napastnikiem i prezentowała strój bojowy. W drugi dzień dołączyło do nas Motoserce w trakcie którego można było honorowo oddać krew. Dziękujemy wszystkim za przybycie i za to, że jesteście z nami każdego dnia.