Jesteś tutaj: Zbiórki Pomoc dla Darka

Ostatnie wpłaty

Jola 500.00zł
Łukasz 20.00zł

Wiary i wytrwałości w osiągnięciu założonych oraz wymazonych celów ????????????

Darowizna anonimowa 300.00zł

Jestem pod wrażeniem chęci powrotu do zdrowia i ponownego niesienia pomocy. Trzymam kciuki za spełnienie marzeń.Małgorzata

Widzisz 3 ostatnie wpłaty na 66 wszystkich.

Wsparły 66 osoby

200000.00 zł (2.62%)

Brakuje jeszcze 194765.00 zł

Wesprzyj

Darek jest osobą z pasjami i ogromnymi zasobami energii. Całe swoje życie poświęcił żeby pomagać innym. Jako ratownik medyczny spełniał się w całości. Ratował ludzkie życie, co przynosiło mu bardzo wiele satysfakcji i radości. Kochał tę pracę i łączył z nią całą swoją przyszłość. Miał ogromną świadomość tego, jak kruche jest życie i jak szybko diametralnie może się zmienić. Pomimo tego dawał z siebie wszystko. Niestety życie potraktowało go bardzo brutalnie, musiał stanąć po drugiej stronie. Nagle to on potrzebował pomocy ratowników. Schodził po schodach, zrobiło mu się słabo i spadł w dół, stracił przytomność. Wtedy zaczęła się życiowa tragedia, połamane kości nóg, rozległe urazy stawu skokowego i cały czas pogarszający się stan, który w bardzo krótkim czasie przerodził się w ratowanie życia. Żeby je ratować amputowano jedną nogę, niestety organizm zaatakowała sepsa i pomimo przetoczenia krwi ucierpiała druga noga, którą też stracił. Pozostał w bezsilności i rozpaczy. Z dnia na dzień jego życie straciło sens. Pomimo tego, nie stracił wiary i walczy o lepsze jutro. Jeździ na wózku ale chciałby kiedyś ponownie chodzić, biegać i rozwijać się zawodowo. Do tego potrzebne są protezy z systemem C-Leg, dzięki którym można płynnie chodzić, a nawet biegać. Jest to ogromny koszt ale razem możemy mu w tym pomóc i spełnić jego marzenie.