Jesteś tutaj: Aktualności Nie zapominajmy, co dzieje się u naszych wschodnich sąsiadów, pomoc Ukrainie jest nadal niezmiennie potrzebna.

Nie zapominajmy, co dzieje się u naszych wschodnich sąsiadów, pomoc Ukrainie jest nadal niezmiennie potrzebna.

Fundacja In Corpore od początku inwazji rosyjskiej wspiera Ukrainę, my również dołożyliśmy swoją przysłowiową cegiełkę na ten cel oraz zakupilismy materiały medyczne potrzebne do ratowania życia. Nasza fundacja dostała jasno określony cel – zająć się stresem pourazowym żołnierzy oraz cywilów. Oprócz bezpośredniej pomocy, będziemy także szkolić kadrę, aby mogła ona zająć się poszkodowanymi na froncie i nie tylko. A jak wiemy – każde ręce gotowe by nieść pomoc są na wagę złota.

Dziękujemy za zaproszenie do współpracy, było nam niezmiernie miło uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu, obok takich osobistości jak: Marcin Krupa - prezydent Katowic, prezes In Corpore – Iwona Wieczorek-Sosnowska, Wiaczesław Wojnarowski – Konsul Generalny Ukrainy w Krakowie, Jarosław Wieczorek – Konsul Honorowy Ukrainy w Katowicach.

Spotkanie urozmaicone zostało wystąpieniem Gości Specjalnych „Ukraina dziś, Ukraina jutro”, zaś zwieńczone uroczystym otwarciem wystawy malarstwa Kateryny Herko.

W tym miejscu chcielibyśmy przypomnieć o uruchomionej zbiórce na rzecz Ukrainy. Prosimy o wpłaty i dziękujemy za zaangażowanie.

https://fundacjasalut.pl/p,13,pomoc_dla_ukrainy.html


Nasza strona powstała dzięki uprzejmości

Firmy NM Silesia Sp. z o.o.

www.nmsilesia.pl

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

ul. Kopernika 14
40-064 Katowice 

Tel: 665-321-998
kontakt@fundacjasalut.pl

Facebook Fundacja "Salut"

Bank BNP Paribas

73 1600 1462 1879 1958 0000 0001

NA SKRÓTY