Jesteś tutaj: Aktualności Bohaterzy są wśród nas

Bohaterzy są wśród nas

Służby mundurowe są przedstawicielami jednych z najbardziej stresogennych zawodów. Bez odpowiedniej pomocy i wsparcia psychologicznego oraz psychiatrycznego często nie potrafią funkcjonować w codziennym życiu. Jako Fundacja chcemy aby świadomość ludzi o konsekwencjach pracy służb mundurowych była coraz większa.

To właśnie o nich mowa – o bohaterach współczesnych - żyjących tu i teraz wśród nas. Głośno mówimy o ludziach często ryzykujących swoje zdrowie, a nawet życie dla chwały Polski.

Na kilka dni przed Świętem Niepodległości pragniemy przypomnieć o weteranach, o ludziach walczących dla naszej Ojczyzny, którzy na co dzień mierzą się z różnymi zaburzeniami będącymi konsekwencjami tej walki.

Podopiecznym naszej fundacji udzielamy wsparcia psychiatrycznego, fundujemy im konsultacje specjalistyczne, których koszty często są dla nich zbyt obciążające. Dzięki naszym działaniom jesteśmy w stanie pominąć długi czas oczekiwania, ponieważ współpracujemy z wieloma wybitnymi specjalistami na terenie całego kraju: neurologami, okulistami, laryngologami czy chirurgami.

Aby przybliżyć nasze działania już wkrótce ukaże się materiał z dzisiejszego spotkania w naszej poradni. O swojej historii oraz obecnym życiu opowiedzą weterani: Tadeusz Pęcek, Marek Budzicz, Maciej Moc.