Jesteś tutaj: Aktualności Kamil - nasz nowy podopieczny

Kamil - nasz nowy podopieczny

Po tragicznym wypadku z końca roku Kamil mógł wreszcie opuścić szpital i zobaczyć się z mamą, która pod opieką rodziców leży w rodzinnym domu. Z powodu licznych urazów kręgosłupa, ubrany w specjalną kamizelkę obejmującą szyję i głowę, chłopak został przetransportowany karetką do domu dziadków.
Do momentu najbliższej kontroli Kamil wraz z rodzicami będzie tam mieszkał, ponieważ stan zdrowia całej trójki z pewnością nie pozwala na samodzielne funkcjonowanie. Nie wiadomo kiedy ostatecznie tata Kamila będzie mógł opuścić szpital, mamy nadzieję, że jego stan zdrowia pozwoli na dość szybkie dołączenie do rodziny.
 Doktor Matyjaszczyk okazał wsparcie i dodał otuchy Kamilowi oraz jego przebywającym w szpitalu dziadkom. Zapewnił, że jako fundacja damy z siebie wszystko aby to wydarzenie pozostało tylko złym wspomnieniem.
Po kontroli stanu zdrowia chłopca - za około miesiąc - będzie można ocenić jaki jest jego stan ogólny i neurologiczny, a także jakie dalsze działania trzeba będzie podjąć aby dojść do pełnej sprawności.