Jesteś tutaj: Aktualności Zmiana dowódcy w 34 Dywizjonie Rakietowym Obrony Powietrznej

Zmiana dowódcy w 34 Dywizjonie Rakietowym Obrony Powietrznej

W piątek, 4 sierpnia na Placu Apelowym 34 dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej w Bytomiu, mieliśmy zaszczyt brać udział w uroczystości przekazania obowiązków oraz pożegnania dowódcy ze sztandarem dywizjonu.
Po ośmiu latach służby, ppłk Grzegorz Gdula, Dowódca 34 Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej, pożegnał się z bytomską jednostką.
☑️Pan ppłk Grzegorz przekazał sztandar oraz dowodzenie jednostką Pani ppłk Magdalenie Błaszczak.
☑️Były już dowódca 34 Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej otrzymał honorową odznakę Za Zasługi dla Województwa Śląskiego. Ppłk. Grzegorza Gdulę uhonorowano również medalami Za Zasługi dla Obronności Kraju oraz Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny.
????Fundacja Salut wręczyła byłemu dowódcy podziękowanie za wieloletnią współpracę oraz gratulacje z okazji objęcia stanowiska Szefa Oddziału Zarządu Obrony Powietrznej i Przeciwrakietowej, natomiast nowej Pani ppłk życzenia pomyślności w pełnieniu tak ważnej w kraju funkcji.
Dziękujemy za wspólną służbę!