Jesteś tutaj: Aktualności II Bal Charytatywny Fundacji Salut

II Bal Charytatywny Fundacji Salut

Bal rozpoczął się uroczystym przywitaniem gości oraz podsumowaniem naszych działań w formie krótkiego filmu, a także podziękowaniem za wsparcie i wieloletnią współpracę.
????Przybyli goście wyglądali oszałamiająco - panie w pięknych sukniach balowych, a panowie w gustownych smokingach. Rangę balu podniosła obecność znanych osobistości.
????Sala balowa była udekorowana z gustem, tworząc atmosferę pełną magii i elegancji. Nie zabrakło również zespołu muzycznego, który umilał czas gościom i zachęcał do wspólnej zabawy na parkiecie.
????W trakcie uroczystości mogliśmy podziwiać występ skrzypaczki Koliny, co dodało wydarzeniu wyjątkowy urok i artystyczny wymiar.
????Bal charytatywny z pewnością przyczynił się do osiągnięcia celu fundacji. Jest to wspaniałe, że tak wiele osób wspiera działania Salut i przyczynia się do tego, że możemy dalej pomagać i kontynuować naszą misję.
????Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym gościom za przybycie. Jest nam niezmiernie miło, że zaszczyciliście swoją obecnością tak ważne dla nas wydarzenie.


Nasza strona powstała dzięki uprzejmości

Firmy NM Silesia Sp. z o.o.

www.nmsilesia.pl

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

ul. Kopernika 14
40-064 Katowice 

Tel: 665-321-998
kontakt@fundacjasalut.pl

Facebook Fundacja "Salut"

Bank BNP Paribas

73 1600 1462 1879 1958 0000 0001

NA SKRÓTY