Jesteś tutaj: Aktualności Wizyta w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu

Wizyta w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu

✅Celem wizyty była kontrola oraz ściągnięcie szwów. Na szczęście wszystko wygląda bardzo dobrze, rana dobrze się goi, a wszczepiony implant jest praktycznie niewidoczny.
Mimo ogromnego, promieniującego od skroni bólu, Tadek jest w pełni nadziei odzyskania słuchu, jednak będzie musiał poczekać na to jeszcze ok 3 tygodni.
Tymczasem nasz podopieczny porozumiewa się z otoczeniem za pomocą aplikacji w smartfonie, która przetwarza dźwięk na słowa. Jest to o tyle trudne, że często aplikacja ta zmienia wyrazy i nie stosuje znaków przestankowych przez to często Tadeusz musi domyślać się, co mówiący ma na myśli - generuje to, jak sam mówi - ogrom stresu w kontaktach międzyludzkich i w codziennych sytuacjach np. zakupy w sklepie.
????Naszej wizycie w szpitalu towarzyszyła także telewizja "Kurier Opolski" - zachęcamy do obejrzenia materiału????
????Z całego serca dziękujemy prof. dr hab. n. med. Krzysztofowi Morawskiemu, który objął opieką Tadeusza Pęcka, przeprowadził konsultacje oraz sam zabieg wszczepienia implantu.
Profesor oprócz niezwykłych umiejętności w zakresie otolaryngologii jest także wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu, a swoją pracę traktuje jak wielką pasję. Nie mogliśmy trafić na lepszego fachowca.


Nasza strona powstała dzięki uprzejmości

Firmy NM Silesia Sp. z o.o.

www.nmsilesia.pl

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

ul. Kopernika 14
40-064 Katowice 

Tel: 665-321-998
kontakt@fundacjasalut.pl

Facebook Fundacja "Salut"

Bank BNP Paribas

73 1600 1462 1879 1958 0000 0001

NA SKRÓTY