Jesteś tutaj: Aktualności Uwaga Konkurs!!!!!!

Uwaga Konkurs!!!!!!

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym nowym projekcie, którego celem jest stworzenie niepowtarzalnego Kalendarza na 2020 rok. Chcemy aby był on wyjątkowy, dlatego też zwracamy się z prośbą o przesyłanie zdjęć, prac i rysunków o tematyce militarnej, patriotycznej. Chcemy aby były to prace, które kojarzą się z wojskiem, mundurem i ojczyzną. Jest to duże wyzwanie ale liczymy na to, że je podejmiecie. Wszystkie prace będą oceniane przez komisję z prezesem Fundacji na czele, która wybierze te najlepsze. Liczymy na Waszą kreatywność!!!!

Prace należy przesyłać na adres kontakt@fundacjasalut.pl z dopiskiem, kto jest autorem i co dana praca przedstawia do 30 listopada 2019 roku. Dla najlepszych, których prace zostana umieszczone w kalendarzu przewidziane są niespodzianki. Powodzenia i do dzieła!!!!