Jesteś tutaj: Aktualności I Bal Charytatywny - 8 luty 2020r.

I Bal Charytatywny - 8 luty 2020r.

8 lutego 2020r. w Gospodzie u Wrochema w Tarnowskich Górach odbył się I Bal Charytatywny wspierający podopiecznych naszej fundacji. W balu uczestniczyło ponad 200 zaproszonych gości z różnych regionów Polski. Bal rozpoczął się salwą armatnią wykonaną przez Bractwo Kurkowe Grodu Bytomskiego, a po wystrzale zaproszeni goście mogli podziwiać pokaz sztucznych ogni. W trakcie balu odbył się pokaz taneczny młodej energicznej pary oraz można było wziąć udział w lekcji tańca prowadzonej przez Amelię Hoppe i Michała Mullera, którzy mają na swoim koncie wiele nagród ogólnopolskich, jak i zagranicznych. Oprócz dobrej zabawy zaproszeni goście mogli spróbować pieczonego dzika, którego ustrzelił wiceprezes naszej fundacji. Głównym wydarzeniem wieczoru był pokaz i licytacja, z której dochód zostanie przekazany na pomoc podopiecznym fundacji. Pokaz organizowała Agnieszka Pawlica właścicielka firmy Ap New Designe, która zajmuje się na co dzień metamorfozami kobiet zaczynając od diety, a kończąc na wizerunku oraz stylizacji. Przekazem pokazu było to, że kobieta w każdym wieku i rozmiarze może czuć się dobrze sama ze sobą. Licytację poprowadziła sława radia i telewizji oraz DJ i konferansjer Paweł Zięba. W pokazie licytowaliśmy sukienki i medale naszej fundacji. Serdecznie wszystkim uczestniczącym w licytacji dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie. Jest nam niezmiernie miło, że są jeszcze osoby, które potrafią bezinteresownie pomagać. Oprócz dobrej zabawy chcieliśmy przybliżyć gościom trochę historii dlatego po godzinie 0:00 można było uczestniczyć w nocnym zwiedzaniu zamku, gdzie na gości czekały różne niespodzianki. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację balu i przede wszystkim zaproszonym gościom. Bardzo nam miło, że byliście z nami w tak ważnym dla nas dniu. Jak brzmi nasze motto, że dobro zawsze powraca, tak my się cieszymy, że razem z nami czynicie dobro.