Jesteś tutaj: Aktualności Nieoceniona Pomoc

Nieoceniona Pomoc

Są ludzie o dobrym sercu, którzy potrafią bezinteresownie pomagać. Wśród takich osób znajduje się Dyrektor Fundacji "Nadzieja-Dzieci" - Pani Joanna Okońska-Szyszko. Po naszym apelu o pomoc dla Szpitala w Gliwicach, który miedzy innymi był szpitalem wojskowym, Pani Joanna zaoferowała swoją pomoc. Przekazała na ręce Prezesa naszej fundacji Grzegorza Matyjaszczyka przyłbice ochronne i inne materiały potrzebne, aby zabezpieczyć personel przez zakażeniem. Na oddziale zakaźnym tego szpitala trwa walka o zakażonych pacjentów. Dzieki takim osobom jak Pani Joanna powraca nam wiara w ludzi i ich wielkie serce. Serdecznie dziękujemy Fundacji "Nadzieja-Dzieci" i Pani Dyrektor Joannie Okońskiej-Szyszko za przekazanie materiałów i okazanie ogromnego wsparcia. Dziekujemy również wszyskim naszym darczyńcom, którzy wspierają nasze działania, to dzieki Wam mozemy zdziałac tak wiele.