Jesteś tutaj: Aktualności Pomoc rodzinom mundurowym

Pomoc rodzinom mundurowym

Nasz podopieczny Dawid uległ nieszczęśliwemu wypadkowi w wieku niespełna 18 lat. Po długim pobycie w szpitalu nareszcie wraca do domu. Było nam niezmiernie miło towarzyszyć mu w tym radosnym dniu. Dla Dawida i jego rodziny to był bardzo trudny czas. Leczenie i rehabilitacja były dla niego ogromnym obciążeniem, dlatego cały czas dokładaliśmy starań, aby miał należytą opiekę i jak najszybciej mógł powrócic do domu. Wspieraliśmy Dawida i będziemy działać dalej, aby mógł całkowicie powrócić do zdrowia. Dawid zakończył leczenie szpitalne, co dla nas jest ogromną radością, ale to jeszcze nie koniec zmagań. Czeka go jeszcze rehabilitacja i konsultacje okulistyczne, ponieważ po urazie głowy ma problemy ze wzrokiem. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Dawidowi powrócić do pełni sił.