Jesteś tutaj: Aktualności Konsultacje Dawida

Konsultacje Dawida

Konsultacje z naszym podopiecznym Dawidem w Centrum Mikrochirurgii Oka Laser prof. Jerzego Szaflika w Warszawie.

Dzisiejszy dzień był bardzo istotny dla nas i naszego podopiecznego Dawida, ponieważ byliśmy z nim na konsultacji w klinice prof. Jerzego Szaflika, specjalisty w dziedzinie okulistyki. Po nieszczęśliwym wypadku, któremu Dawid uległ we wrześniu 2019 roku, jego stan fizyczny się polepszył ale pozostał problem ze wzrokiem. Po długim pobycie w szpitalu i rehabilitacji, która była dla niego bardzo obciązająca, wrócił do domu. Dawid jest już w pełni sił, lecz uraz któremu uległ wpłynął negatywnie na jego widzenie. Nie pozwala mu to na normalne funkcjonowanie, rozwijanie swoich pasji i realizację marzeń. W trakcie konsultacji z prof. Jerzym Szaflikiem wykonano niezbędne badania, które wykazały, że wzrok Dawida uległ poprawie. Jesteśmy pełni nadzieji i optymizmu, że niedługo Dawid będzie mógł normalnie funkcjonować i cieszyć się zdrowiem. Całe życie jeszcze przed nim, dlatego zrobimy co w naszej mocy, aby mu pomóc powrócić do zdrowia.