Jesteś tutaj: Aktualności Ważne sprawy w Sprawie dla Reportera

Ważne sprawy w Sprawie dla Reportera

Na efekty naszych działań trzeba jeszcze trochę poczekać (z pewnością poinformujemy o dacie emisji), ale myślę, że możemy co nieco już dziś powiedzieć.

Jakiś czas temu wspominaliśmy o naszym podopiecznym panu Darku. Dariusz od 13 lat spełniał się w roli ratownika medycznego, a w wyniku nieszczęśliwego wypadku stracił obie nogi i wylądował tym samym na wózku inwalidzkim. Od tego czasu minęło już 6 lat.

Cel Darka jest już coraz bliżej. ????????11 listopada ????????, w Święto Niepodległości, chce o własnych siłach wejść na Kopiec Wyzwolenia w Piekarach Śląskich. Aby móc to zrobić, Darek jest w tej chwili pionizowany i przygotowywany do tego czynu.

Podczas nagrań dla SPRAWY DLA REPORTERA poruszone zostały tematy służb mundurowych, weteranów a także wypadków, uszkodzeń ciała czy utraty kończyn.
O wydarzeniach w Iraku, których doświadczył na własnej skórze wypowiedział się Prezes naszej Fundacji - Grzegorz Matyjaszczyk. Natomiast o swojej historii opowiedział nie tylko Darek ale również nasz inny podopieczny - Tadeusz Pęcek, którego historia jest Państwu już znana.

Pragniemy zwrócić uwagę na życie osób służących dla naszego kraju, a w szczególności na ich życie po wypadkach. Czy są oni zdani sami na siebie? Jak trudne jest życie po traumatycznym wypadku?

Jeżeli mogą Państwo wesprzeć Darka udostępniamy link do zbiórki na naszej stronie internetowej ---> https://fundacjasalut.pl/p,14,pomoc_dla_darka.html

Podczas emisji programu będzie można wysłać smsa, którego kwota będzie później przekazana na wykonanie protez przez firmę Ottobock