Podsumowanie roku

Kolejny rok za nami. Włożyliśmy ogrom pracy aby  nieść pomoc tym, którzy nas potrzebują. Mamy nadzieję, że kolejny rok będzie równie dobry.

Andrzejki

Uważa się, że Andrzejki związane są z greckim imieniem Andreas oraz ze słowami „andros” i „anes”.

Cena służby - materiał w TVP Katowice

Z okazji Święta Niepodległości w całym kraju poruszane były ważne tematy związane z historią Polski i nie tylko. Również i my  zwróciliśmy uwagę na kilka problemów, które bezpośrednio łączą się z działaniami Fundacji.

Święto Niepodległości

Niepodległość zawdzięczamy Ojcom Naszego Narodu oraz nieustępliwości i głębokiej wierze Polaków w powrót Ojczyzny na mapę Europy. Niech żyje niepodległa Polska!

Bohaterzy są wśród nas

Już wkrótce ukaże się materiał ze spotkania w naszej poradni. O historii i obecnym życiu opowiedzą Tadeusz Pęcek, Marek Budzicz i Maciej Moc.

"Wierzę, że potrafię latać"

Marek Budzicz zmaga się ze schizofrenią paranoidalną, która była następstwem jego traumatycznych przeżyć. W 2019 roku wydał swoją książkę pt.:„Wierzę, że potrafię latać” przedstawiającą swoją historię oraz życie codzienne z chorobą.