Jesteś tutaj: Aktualności

Aktualności

Święto Wojska Polskiego

Święto Wojska Polskiego

Fundacja „Salut” na piekarskich obchodach Święta Wojska Polskiego

Mimo ograniczeń, które narzuca epidemia SARS-CoV2, organizatorzy piekarskich obchodów Święta Wojska Polskiego A.D. 2020 

Pomoc dla Ali

Pomoc dla Ali

Naszym celem i priorytetem jest niesienie pomocy, dlatego też nie umiemy przejść obojętnie obok tego co przechodzi mała Alicja. Jej życie to codzienna walka z chorobą, którą pomimo młodego wieku dzielnie znosi.

Nieoceniona Pomoc

Nieoceniona Pomoc

Są ludzie o dobrym sercu, którzy potrafią bezinteresownie pomóc. Wśród takich osób znajduje się Dyrektor Fundacji "Nadzieja-Dzieci" - Pani Joanna Okońska-Szyszko.

Wspieramy Szpitale

Wspieramy Szpitale

12 maja 2020 roku w Katowicach nasza fundacja podpisała porozumienie ze Szpitalem Miejskim Nr 4 w Gliwicach - byłym wojskowym, reprezentowanym przez Prezesa Zarządu pana Przemysława Gliklich. Celem niniejszego porozumienia jest stworzenie przestrzeni i warunków do współdziałania i wzajemnej współpracy.

Salut! Mundurowi medykom

Salut! Mundurowi medykom

Przyłbice i fartuchy ochronne przekazała Fundacja na Rzecz Rehabilitacji Zawodowej dla Służb Mundurowych i ich Rodzin „Salut” Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu nr 4 w Bytomiu. To efekt zbiórki, jaką fundacja przeprowadziła wśród swoich członków i sympatyków. Zdecydowana większość z nich to przedstawiciele służb mundurowych.

 I Bal Charytatywny - 8 luty 2020r.

I Bal Charytatywny - 8 luty 2020r.

8 lutego 2020r. w Gospodzie u Wrochema w Tarnowskich Górach odbył się I Bal Charytatywny wspierających podopiecznych naszej fundacji. W balu uczestniczyło ponad 200 zaproszonych gości z różnych regionów polski. Bal rozpoczął się Salwą armatnią wykonaną przez Bractwo Kurkowe Grodu Bytomskiego, a po wystrzale zaproszeni goście mogli podziwiać pokaz sztucznych ogni.

Następna strona


Nasza strona powstała dzięki uprzejmości

Firmy NM Silesia Sp. z o.o.

www.nmsilesia.pl

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

ul. Kopernika 14
40-064 Katowice 

Tel: 665-321-998
kontakt@fundacjasalut.pl

Facebook Fundacja "Salut"

Bank BNP Paribas

73 1600 1462 1879 1958 0000 0001

NA SKRÓTY