Byli na misjach pokojowych. Dziś walczą o siebie

Ok. 100 tysięcy* weteranów uczestniczących w misjach pokojowych żyje w Polsce. Przeciętnie mają po 30, 40, 50 lat. Ci, co nie wracają do służby w armii, muszą walczyć o siebie na rynku pracy i tak, jak każdy obywatel – o dostęp do opieki zdrowotnej.

Lekarze mówili nam, że dzieci nie przeżyją. Dziś mają 7 lat

Życie pisze własne scenariusze

Opieka na bliźniakami to podwójna radość, ale i podwójne obowiązki. Jeśli do tego dochodzi choroba – codzienność to tytaniczna i właściwie nigdy niekończąca się walka o lepsze jutro ukochanych dzieci. Wiedzą o tym dobrze Edyta i Kamil Zymkowie, rodzice 7-letnich niepełnosprawnych bliniaków, Leny i Natana.

Twist-Pol partnerem Fundacji „SALUT”

Twist-Pol – partnerem Fundacji „Salut” To już oficjalne! Firma Twist-Pol z Kobieli Wielkich k. Radomska, lider na południu Polski w hurtowej sprzedaży wszelkiego rodzaju zakrętek do butelek i słoików typu „twist-off”, to nowy partner Fundacji „Salut”. Przedsiębiorstwo w głównej mierze będzie nas wspomagać w działaniach promocyjnych.